Hakkımızda

Her birimiz kedi ve köpek anne babası genç bir ekibiz. Bu iki tutkumuzu birleştirerek HavHav’ı kurduk. Çünkü yoğun çalışan pek çok kedi köpek ebeveyni gibi biz de çocuklarımıza yeterli zamanı ayıramıyorduk. HavHav da tam olarak “Bu boşluğu nasıl doldurabiliriz?” sorumuzun yanıtı olarak doğdu.

Böylece kutumuzu onların biriken enerjilerini atabilecekleri oyuncaklar, bazen eğitimleri, bazen de şımartmak için ihtiyaç duyduğumuz ödül mamaları ve heyecan verici sürpriz ürünlerle doldurmaya karar verdik. Hatta bu kutu öyle bir kutu olmalıydı ki, köpek ebeveynleri içeriklere en fazla yarı fiyatına sahip olmalıydı. Ve başardık.

Bizim gibi dört ayaklı çocukları olan anne babaları hem oyuncak, ödül maması peşinde koşturmaktan ve dünyanın parasını ödemekten kurtaran hem de mutlu eden bir kutu hazırladık. Şimdi büyük bir aileyiz ve bu ailede çok fazla sevgi, ilgi, güven (ve heyecanla sallanan kuyruklar) var.

NEDEN HAVHAV?

  • Çünkü biz de köpekleri seviyoruz ve neye ihtiyaçları olduğunu iyi biliyoruz. Kutularımızı lezzet, sevgi ve eğlence ihtiyaçları için en iyi seçimlerle, en ekonomik şekilde dolduruyoruz.
  • Aldığınız her kutu için, her ay sizin adınıza Haytap’a 1 kilo mama bağışı yapıyoruz.
    HAYTAP
  • Ekonomiğiz! Çoğunlukla tek bir ürün için ödediğiniz rakamlara, her ay size özel temalı kutular hazırlıyoruz.
  • Ücretsiz kargoyla gönderiyoruz.
  • Güvenli 3D Ödeme Sistemi kullanıyoruz.
  • Aboneliğinizi kolayca iptal edebiliyorsunuz.

15.000+ Havhavlı Dünyamıza Katıl!