HavHav
Miyav
HavHav Miyav Store
HavHav Blog

Hakkımızda

Sıfırdan onbinlere...

Her şey bir akşam sokakta öyle çaresizce çevresine bakınırken bulduğumuz yaşlı bir Cocker Spaniel ile, Zero’yla başladı... Önce bu tatlı ihtiyarın kaybolduğunu düşündüysek de, bir süre sonra bırakılmış olduğunu anladık ve onu bir daha hiç bırakmamak üzere hayatımıza aldık.

Her gün bizimle işe gidip gelen ve içimizi ısıtan Zero, hayata anlam katan her şey gibi, kısa süre sonra bize sorular sordurmaya başladı: Acaba mutlu mu? Bir köpek nasıl mutlu olur? Bize verdiği mutluluğu ona nasıl geri verebiliriz?

Bir köpek nasıl mutlu olur?

Sorular başlayınca, cevap arayışları da onu takip etti tabii... Hepimiz ayrı ayrı kedi köpek ebeveyni olsak da, bu yanıtlara ulaşmamız, kapsamlı araştırmalar ve görüşmelerle mümkün olabildi. Köpeklerin mutlu olmak için bedensel ve zihinsel egzersizlere, meşgul olmaya ihtiyaçları vardı. Oyun oynamak onlar için mama ve sudan farksız bir ihtiyaçtı. Pati ver, git getir gibi basit komutları öğrenip tekrarlaması bile, insanları eğlendirmek için değil, onları zihnen ve bedenen canlı tutması için önemliydi.

Kurucumuz Umut, bir gün Zero’yla en sevdiği çekiştirme oyununu oynarken dedi ki “ben bu mutluluğu bir kutuya sığdırabilirim”. Önce gülüşsek de sonra gayet ciddi olduğunu anladık ve 2017’nin bir yaz günü, havhav.com.tr alan adını da aldıktan sonra hepimiz bir kutu mutluluk için seferber olduk.

Her ay başka macera

Sonrası tüm HavHav ailesinin bildiği, tatlı bir macera: her ay farklı temalar, her ay bambaşka hikayeler anlatan oyuncaklar, havrika mamalar... Hepsi de tek bir amaca hizmet ediyor: bizi koşulsuzca seven köpekleri delice mutlu etmek!

Zero bugün aramızda olmasa da, on binlerce köpeğin mutlulukla sallanan kuyruklarında, iştahla akan salyalarda, heyecanla parçalanan karton kutularda yaşamaya devam ediyor.

İşte bizim sıfırdan on binlere uzanan hikayemiz bu...

NEDEN HAVHAV?

Size onlarca mantıklı neden saymadan önce, on binlerce havhavdan oluşan bu büyük aileye katılmanız için en önemli nedeni söyleyelim: Çünkü her ay alacağınız HavHav kutusu, köpek delisi bir ekip tarafından, sadece onların mutluluğu düşünülerek tasarlanmış tamamen orijinal oyuncaklar ve %100 doğal, güvenli, leziz ödül mamalarından oluşuyor.

Şimdi diğer nedenlerimize geçebiliriz:

Çünkü ekonomiğiz. Çoğunlukla tek bir ürün için ödediğiniz rakamlara, her ay size özel temalı kutular hazırlıyoruz.

Çünkü HavHav kutusundaki oyuncaklar, sadece HavHav ailesi için ve o aya özel olarak tasarlanıyor. Şimdiye kadar kaçırdığınız oyuncaklara bir göz atmak için sizi buraya alalım.

Çünkü %100 doğal et ve sebze-meyve içerikli ödül mamalarımızı kendimiz, FEDIAF (Avrupa Pet Gıda Endüstrisi Federasyonu) standartlarında, size göndermeden hemen önce taze taze üretip paketleyerek kutularımıza koyuyoruz.

Çünkü sadece kendi köpeklerimizi değil, sokaktaki canlarımızı da düşünüyoruz. Aldığınız her kutu için, her ay sizin adınıza Haytap’a 1 kilo mama bağışı yapıyoruz.

Onların sağlığı ve mutluluğu her şeyden önce geldiği için, alerji vb gibi gıda hassasiyetleri için sizden bilgi alıyor, kutunuzu ona göre hazırlıyoruz.

Ücretsiz kargoyla gönderiyor, sizi üzmüyoruz.

Güvenli 3D Ödeme Sistemi kullanıyoruz.

Dilediğiniz zaman aboneliğinizi 3 aya kadar erteleyebiliyor, tek tıkla iptal edebiliyorsunuz.

Bizim bile aklımıza gelmeyen nedenleri, ailemizin havhavlarına sorabilirsiniz.

Arayı Açmayalım

Hediyeler, indirimler ve hav’adislerden uzak kalmamak için e-posta adresini patile ;)

25.000+ Havhavlı Dünyamıza Katıl!