HavHav
Miyav
HavHav Miyav Store
HavHav Blog

Havhav Sevgililer Günü Kutusu


Peluş Kazak

Havhavların favorisi olan peluş oyuncakları Sevgililer Günü temasıyla birleştirdik! Tatlı mı tatlı kalp desenli peluş kazağımıza havhavlar bayılacak. Peluş kazağın içerisindeki vikvik sesi köpekleri uyarır ve dikkatlerini daha uzun süre oyuncağın üstünde tutar.

Halatlı Peluş Balon

Halatlı yapısı sayesinde havhavlar için mükemmel bir çekiştirme oyuncağı olan peluş balonu yanlarından hiç ayırmayacaklar! Peluş balonu kovalamak, çekiştirmek ve çiğnemek enerjilerini atmaları için harika bir yol olacaktır.

Çiğneme Ödülü

Havhavların favorisi olan çiğneme ödüllünü de unutmadık. Çiğneme ödülleri köpeklerin doğal kemirme ihtiyaçlarını karşılar ve streslerini azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda diş plağını ve tartarını da temizleyerek köpeğinizin sağlığına katkıda bulunur.

Ödül Maması

Birbirinden lezzetli ödül mamalarımızdan sürpriz bir tanesi de Havhav Sevgililer Günü kutusunun içinde tabii ki. Köpeğiniz ödül mamasına hayran kalacak!

NEDEN HAVHAV?

Size onlarca mantıklı neden saymadan önce, on binlerce havhavdan oluşan bu büyük aileye katılmanız için en önemli nedeni söyleyelim: Çünkü her ay alacağınız HavHav kutusu, köpek delisi bir ekip tarafından, sadece onların mutluluğu düşünülerek tasarlanmış tamamen orijinal oyuncaklar ve %100 doğal, güvenli, leziz ödül mamalarından oluşuyor.

Şimdi diğer nedenlerimize geçebiliriz:

  • Çünkü ekonomiğiz. Çoğunlukla tek bir ürün için ödediğiniz rakamlara, her ay size özel temalı kutular hazırlıyoruz.
  • Çünkü HavHav kutusundaki oyuncaklar, sadece HavHav ailesi için ve o aya özel olarak tasarlanıyor. Şimdiye kadar kaçırdığınız oyuncaklara bir göz atmak için sizi buraya alalım.
  • Çünkü %100 doğal et ve sebze-meyve içerikli ödül mamalarımızı kendimiz, FEDIAF (Avrupa Pet Gıda Endüstrisi Federasyonu) standartlarında, size göndermeden hemen önce taze taze üretip paketleyerek kutularımıza koyuyoruz.
  • Çünkü sadece kendi köpeklerimizi değil, sokaktaki canlarımızı da düşünüyoruz. Aldığınız her kutu için, her ay sizin adınıza Haytap’a 1 kilo mama bağışı yapıyoruz.
    HAYTAP
  • Onların sağlığı ve mutluluğu her şeyden önce geldiği için, alerji vb gibi gıda hassasiyetleri için sizden bilgi alıyor, kutunuzu ona göre hazırlıyoruz.
  • Ücretsiz kargoyla gönderiyor, sizi üzmüyoruz.
  • Güvenli 3D Ödeme Sistemi kullanıyoruz.
  • Dilediğiniz zaman aboneliğinizi 3 aya kadar erteleyebiliyor, tek tıkla iptal edebiliyorsunuz.

Bizim bile aklımıza gelmeyen nedenleri, ailemizin havhavlarına sorabilirsiniz 🙂

Arayı Açmayalım

Hediyeler, indirimler ve hav’adislerden uzak kalmamak için e-posta adresini patile ;)

25.000+ Havhavlı Dünyamıza Katıl!