HavHav
Miyav
HavHav Miyav Store
HavHav Blog

Bulmaca Temalı Havhav Mart Kutusu

                   BULMACA TEMALI HAVHAV KUTUSU


Bu ay yakın gözlüklerimizi takıyoruz, masanın başına geçiyoruz ve bulmaca çözüyoruz. Bayılacağınız havrika bir kokla-bul bulmacamız var! Koltuğunuza iyice yerleşin ve başlayalım!


   Havhavların favorisi Mama saklamalı interaktif Bulmaca.


Mamayı bulma aktivitesi zihinsel becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Bulmaca oyuncak köpeğin mama elde etmek için strateji geliştirmesini gerektirir. Bu tür zorluklar, köpeğin mental becerilerini artırır.


   Bulmacayı çözerken bize yardım edecek Peluş Civciv.


Peluş Civcivin içinde bulunan vikvik çıkardığı sesle köpeklerin zihinsel olarak uyarılmasını sağlar böylece köpeğiniz dikkatini üstünden ayıramaz. Bunun yanı sıra kovalayarak, çekiştirerek ve çiğneyerek enerjilerini atmalarına da yardımcı olur


İnteraktif Bulmaca oyuncağına saklayabilmeniz için özel ödül maması.

Ve havhavların bayıldığı leziz bir ödül maması daha!Ürünlerimize ulaşmak için: https://havhavmiyav.com

NEDEN HAVHAV?

Size onlarca mantıklı neden saymadan önce, on binlerce havhavdan oluşan bu büyük aileye katılmanız için en önemli nedeni söyleyelim: Çünkü her ay alacağınız HavHav kutusu, köpek delisi bir ekip tarafından, sadece onların mutluluğu düşünülerek tasarlanmış tamamen orijinal oyuncaklar ve %100 doğal, güvenli, leziz ödül mamalarından oluşuyor.

Şimdi diğer nedenlerimize geçebiliriz:

  • Çünkü ekonomiğiz. Çoğunlukla tek bir ürün için ödediğiniz rakamlara, her ay size özel temalı kutular hazırlıyoruz.
  • Çünkü HavHav kutusundaki oyuncaklar, sadece HavHav ailesi için ve o aya özel olarak tasarlanıyor. Şimdiye kadar kaçırdığınız oyuncaklara bir göz atmak için sizi buraya alalım.
  • Çünkü %100 doğal et ve sebze-meyve içerikli ödül mamalarımızı kendimiz, FEDIAF (Avrupa Pet Gıda Endüstrisi Federasyonu) standartlarında, size göndermeden hemen önce taze taze üretip paketleyerek kutularımıza koyuyoruz.
  • Çünkü sadece kendi köpeklerimizi değil, sokaktaki canlarımızı da düşünüyoruz. Aldığınız her kutu için, her ay sizin adınıza Haytap’a 1 kilo mama bağışı yapıyoruz.
    HAYTAP
  • Onların sağlığı ve mutluluğu her şeyden önce geldiği için, alerji vb gibi gıda hassasiyetleri için sizden bilgi alıyor, kutunuzu ona göre hazırlıyoruz.
  • Ücretsiz kargoyla gönderiyor, sizi üzmüyoruz.
  • Güvenli 3D Ödeme Sistemi kullanıyoruz.
  • Dilediğiniz zaman aboneliğinizi 3 aya kadar erteleyebiliyor, tek tıkla iptal edebiliyorsunuz.

Bizim bile aklımıza gelmeyen nedenleri, ailemizin havhavlarına sorabilirsiniz 🙂

Arayı Açmayalım

Hediyeler, indirimler ve hav’adislerden uzak kalmamak için e-posta adresini patile ;)

25.000+ Havhavlı Dünyamıza Katıl!